دانلود فایل های word پاورپوینت حسابداری و فرآیند سیاسی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل های word پاورپوینت حسابداری و فرآیند سیاسی :

دید کلی :
دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری و فرآیند سیاسی, در قالب ppt و در 37 اسلاید, قابل ویرایش, شامل چکیده, ماهیت فرآیند سیاسی, نظریه های قاعده گذاری در فرآیند سیاسی, تئوری منافع عمومی, تئوری گروه ذینفعان, عوامل تاثیرگذار بر موفقیت در فرآیند سیاسی, هزینه‌های اطلاعات, منافع متباین و متکثر, هزینه‌های سازمان,


توضیحات کامل :

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری و فرآیند سیاسی, در قالب ppt و در 37 اسلاید, قابل ویرایش, شامل:

 

چکیده

ماهیت فرآیند سیاسی

نظریه های قاعده گذاری در فرآیند سیاسی

تئوری منافع عمومی (The Public Interest Theory)

تئوری گروه ذینفعان(The Interst Group Theory)

عوامل تاثیرگذار بر موفقیت در فرآیند سیاسی

هزینه‌های اطلاعات

منافع متباین و متکثر

هزینه‌های سازمان

سیاستمداران و دیوان‌سالاران در فرآیند سیاسی

مقایسه فرآیند‌های سیاسی و بازار

تاثیر فرآیند‌های سیاسی بر روش‌های حسابداری

آثار واریانس روش‌ها

فرضیه اندازه

اثر تغییر در روش حسابداری بر قیمت سهام – تغییر داوطلبانه

اثر تغییر در روش حسابداری بر قیمت سهام – تغییرالزامی

 

قسمتی از متن:

تئوری گروه ذینفعان,  دیدگاهی را دنبال می کند که در آن یک صنعت با حضور گروه های ذینفع در حال انجام فعالیت است. این گروههای مختلف با دولت در خصوص حدود و نوع قانون لابی می کنند .

برای نمونه,  صنعت ممکن است تقاضای وضع قانون جهت حمایت خود در مقابل قیمت های رقابتی شرکت های خارجی یا در مقابل عملکرد شرکتها وتخلفات آن در داخل داشته باشند . ودر مقابل مشتریان ومصرف کنندگان نیز گروههایی را برای افزایش کیفیت واستاندارد های تولید محصول شکل دهند . البته ماهیت ومحدوده قوانینی که آنها تقاضا خواهند کرد مختلف خواهد بود .

در واقع تئوری گروه ذینفعان,  قانونگذاری را به عنوان کالایی که برای آن عرضه وتقاضا وجود دارد فرض می کند . این کالا به آن ذینفعانی اختصاص خواهد یافت که از نظر سیاسی موثرتر بتوانند دولت را جهت اعطای خواسته هایشان متقاعد کنند.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " حسابداری و فرآیند سیاسی " می باشد که در حجم 37 اسلاید, همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حسابداری به عنوان ارائه کلاسی درس تئوری های حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن, کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

لینک کمکی